- Український народ як носій суверенітету і єдине джерело влади може реалізувати своє право визначати конституційний лад в Україні шляхом прийняття Конституції України на всеукраїнському референдумі - з Рішення КСУ № 6-рп/2005 від 05.10.2005. Умисне невиконання службовою особою рішення ЄСПЛ, рішення КСУ та умисне недодержання нею висновку КСУ - карається позбавленням волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років – ч. 4 ст. 382 КК України -

неділю, 1 грудня 2019 р.

Українську землю хочуть продати через приватні партійно-комерційні проекти олігархів – відомості Мін’юсту

Утворення і діяльність політичних партій та громадських організацій, програмні цілі або дії яких спрямовані на ліквідацію незалежності України, зміну конституційного ладу насильницьким шляхом, порушення суверенітету і територіальної цілісності держави, підрив її безпеки, незаконне захоплення державної влади, пропаганду війни, насильства, на розпалювання міжетнічної, расової, релігійної ворожнечі, посягання на права і свободи людини, здоров'я населення, забороняються.
Стаття 37. Конституції України


Варто нагадати, що відповідно до статті 13. Конституції України «Земля, її надра, атмосферне повітря, водні та інші природні ресурси, які знаходяться в межах території України, природні ресурси її континентального шельфу, виключної (морської) економічної зони є об'єктами права власності Українського народу. Від імені Українського народу права власника здійснюють органи державної влади та органи місцевого самоврядування в межах, визначених цією Конституцією.
Кожний громадянин має право користуватися природними об'єктами права власності народу відповідно до закону.
Власність зобов'язує. Власність не повинна використовуватися на шкоду людині і суспільству.
Держава забезпечує захист прав усіх суб'єктів права власності і господарювання, соціальну спрямованість економіки. Усі суб'єкти права власності рівні перед законом».
Згідно статті 14. Основного закону «Земля є основним національним багатством, що перебуває під особливою охороною держави.
Право власності на землю гарантується. Це право набувається і реалізується громадянами, юридичними особами та державою виключно відповідно до закону».

Читайте також: ВРУ – конгломерат суб’єктів підприємницької діяльності

В той же час положеннями статті 60. Конституції визначено, що ніхто не зобов'язаний виконувати явно злочинні розпорядження чи накази.
За віддання і виконання явно злочинного розпорядження чи наказу настає юридична відповідальність.
Багнет Нації застерігає кожного, хто представляє олігархічні проекти в парламенті України, від необдуманих вчинків, під час голосування за будь-які закони, проти державності…
Приватний політично-комерційний проект «СЛУГА НАРОДУ»:












Приватний політично-комерційний проект «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА, ЖИТТЯ»:













Приватний політично-комерційний проект «ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ «БАТЬКІВЩИНА»:















Приватний політично-комерційний проект «ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»:













Приватний політично-комерційний проект «ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ГОЛОС»:









Телеграм: https://t.me/bagnetnacii

Наша концепція: Сьогодні кожен українець має стати адвокатом для себе, і слідчим, прокурором та суддею для системи! - ГО «Багнет Нації»

Наше гасло: «І один у полі воїн, коли поле правове!»



4 коментарі:

  1. Враховуючи всi обставини утворення цieï пiдлоти ïх треба о'бявити мiжнародними шахраями з поданям в усi свiтовi правoвi органи та всi дипломати чнi установи всих держав

    ВідповістиВидалити
  2. Це iнформацiйна бомба яка повина вибухнути на всю Украïну пiд час так званого карантину з усима обмеженнями для того щоб викрасти ресурси та нацбагатства та продовжувати узурпацiю влади метою якого е геноцид Украìни

    ВідповістиВидалити

Правові гіпотези БАР-гільдії

- Юридична особа публічного права створюється розпорядчим актом Президента України, органу державної влади, органу влади Автономної Республіки Крим або органу місцевого самоврядування. Стаття 81. Цивільного кодексу України -