- Територіальним громадам сіл, селищ, міст, районів у містах належить право комунальної власності на рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні ресурси, підприємства, установи та організації, в тому числі банки, страхові товариства, а також пенсійні фонди, частку в майні підприємств, житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту, охорони здоров'я, науки, соціального обслуговування та інше майно і майнові права, рухомі та нерухомі об'єкти, визначені відповідно до закону як об'єкти права комунальної власності, а також кошти, отримані від їх відчуження. Спадщина, визнана судом відумерлою, переходить у власність територіальної громади за місцем відкриття спадщини. Стаття 60. Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” -

середа, 29 березня 2017 р.

Суд розгляне справу щодо нелегітимності всієї виконавчої структури Дніпроміськради (анонс судового засідання)

   04 квітня 2017 року у Дніпрі об 14:50, в приміщенні, яке орендує установа з назвою «Дніпропетровський апеляційний адміністративний суд» (за адресою: м. Дніпро, пр.. Слобожанський, 29, 5-й поверх, кім. № 504), відбудеться відкрите судове засідання у безпрецедентній, унікальній справі за всю історію України з моменту вступу в дію чинної Конституції, стосовно нелегітимності (незаконності) всієї виконавчої структури (департаментів, управлінь та всіх комунальних підприємств) Дніпропетровської міської ради, які у відповідності до чинного законодавства повинні мати статус юридичних осіб публічного права, але наразі зареєстровані, як юридичні особи приватного права (приватні підприємства).

   Хочу наголосити, що я Філіпенко Сергій Веніамінович, Українець, Громадянин України, перебуваючи притомним в тверезому розумі і при здоровому глузді, відповідально заявляю, що я ніколи не перебував на обліку у психіатра чи нарколога, отже фізичних або психічних розладів не маю, флюорографія – в нормі, не палю, не вживаю, не зберігаю, а тим більше, не розповсюджую наркотичнх речовин, не тримаю в себе вдома жодних заборонених законом речей, зброї або вибухівки, проте маю штучно створену, вигадану фінансову «заборгованість» лише перед незаконно утвореними комунальними підприємствами нелегітимної Дніпроміськради, найближчим часом не планую відпочинку десь у лісосмузі або на березі будь-якої водойми, воркаутом, паркуром, стрітрейсингом або будь-якими іншими новомодно-екстремальними  травмонебезпечними видами дозвілля не захоплююсь, самогубства не планую, проїжджу частину переходжу в установлених місцях на зелений сигнал світлофора. Одним словом – повен сил і натхнення розбудовувати правову українську державу в рамках чинного українського і міжнародного законодавства.
   Чекайте на звіт про подію на сторінках сайта «Багнет Нації».
Слава Україні!Матеріали по темі:

Апеляційний адмінсуд Дніпра підтвердив свою неконституційність (відповідь на запит)

Апеляційний суд відповів на запит (документ)

Фальсифікатори в мантіях знайшли цапа відбувайла? (запізніла повістка в суд)

Голос з унітаза або пізно пити Боржомі… (дисциплінарні скарги на суддівську колегію)

Слуги диявола йдіть у пекло! (заява про відвід колегії суддів і запит по їхні грішні душі)

ЯК НЕ ПЛАТИТИ ЗА „КОМУНАЛКУ”? ПРОСТО ДОВЕСТИ ЇХНЮ НЕЛЕГІТИМНІСТЬ! (адміністративний позов)

У Дніпрі забули утворити конституційний виконком міськради (відповідь на запит – екскурс в історію)

Департаменти, управління та комунальні підприємства, як приватна власність (клопотання про долучення до матеріалів справи)

КП «Дніпроводоканал» зареєстровано неіснуючим виконкомом Дніпроміськради (клопотання про долучення доказів)

Суддя Женеску дослідить докази нелегітимності структури Дніпроміськради (клопотання про долучення доказів)

НЕЛЕГІТИМНІ!!! (уточнена заява щодо бездіяльності Дніпроміськради)

Неспростовні докази нелегітимності Дніпроміськради (заява про долучення доказів до справи)

Задля підтвердження автентичності підробки (заява про витребування доказів)

КП «Дніпроводоканал» створено шляхом… переіменування? (унікальний документ)

КП «Дніпроводоканал» створено шляхом… переіменування? (унікальний документ)

Без ТЕРГРОМАД не ждіть «КОМУН-ОПЛАТ»!!! (чергова порція доказів для судді Женеску)Немає коментарів:

Дописати коментар

- Юридична особа публічного права створюється розпорядчим актом Президента України, органу державної влади, органу влади Автономної Республіки Крим або органу місцевого самоврядування. Стаття 81. Цивільного кодексу України -