- Український народ як носій суверенітету і єдине джерело влади може реалізувати своє право визначати конституційний лад в Україні шляхом прийняття Конституції України на всеукраїнському референдумі - з Рішення КСУ № 6-рп/2005 від 05.10.2005. Умисне невиконання службовою особою рішення ЄСПЛ, рішення КСУ та умисне недодержання нею висновку КСУ - карається позбавленням волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років – ч. 4 ст. 382 КК України -

четвер, 8 червня 2023 р.

Заява про виправлення описок в ухвалі про виправлення описок в справі по ТЦК та СП Дніпра

 

Красногвардійський районний суд

міста Дніпропетровська

Україна, 49006, м. Дніпро,

пр-т Л. Українки (Пушкіна), буд. 77-б,

 

                              ПОЗИВАЧ: Філіпенко Олександр Сергійович,

e-mail: svf2011@ukr.net

 

                          ВІДПОВІДАЧ: Дніпропетровський обласний

територіальний центр комплектування

та соціальної підтримки

код ЄДРПОУ: 08353525

вул. С. Бандери (Шмідта), 16, м. Дніпро,

Дніпропетровська область, 49000

e-mail: tckspdp@post.mil.gov.ua

Телефон: +38 (056) 770 80 94

 

Справа № 203/1882/23

Провадження № 2/204/2220/23

Суддя: Чудопалова С. В.

 

 

ЗАЯВА

про виправлення допущених описок в ухвалі про виправлення допущених описок від 2 червня 2023 року

 

   В провадженні судді Красногвардійського районного суду міста Дніпропетровська Чудопалової С. В. знаходиться моя позовна заява від 10 квітня 2023 року (Справа № 203/1882/23; Провадження № 2/204/2220/23) до Дніпропетровського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки (далі – Відповідач) про стягнення моральної і матеріальної шкоди.

   8 травня 2023 року і 16 травня 2023 року суддею Красногвардійського районного суду міста Дніпропетровська Чудопаловою С. В. були постановлені ухвали, відповідно: «про залишення позовної заяви без руху», та «про прийняття та відкриття провадження у справі».

   22 травня 2023 року Позивачем, до Красногвардійського районного суду м. Дніпропетровська, було подано заяву про виправлення описок в ухвалах судді Чудопалової С. В. від 8 і 16 травня.

   Ухвалою судді Чудопалової С. В. від 2 червня 2023 року (Провадження № 2-во/204/47/23 - публікується нижче) було постановлено про виправлення допущених описок в ухвалах від 8 і 16 травня 2023 року, при цьому назва юридичної особи Відповідача по справі була виправлена на правильну, - з «Дніпровський» на «Дніпропетровський ОТЦК та СП».

   Але, слід констатувати, що в ухвалі судді Чудопалової С. В. від 02.06.2023 року також містяться описки, які, в подальшому, можуть трактуватись на користь невиконання рішення суду Відповідачем.

   Питання полягає у невірному зазначенні юридичної адреси юридичної особи з назвою «Дніпропетровський ОТЦК та СП». Адже в своїй ухвалі, суддя Чудопалова С. В. вказує адресу знаходження Дніпропетровського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки в місті Дніпро по вулиці С. Бандери, 16, в той час, коли залишається нерозглянутим подане Позивачем клопотання № 2 від 2 червня 2023 року про витребування доказів належного Відповідача, в якому Позивач, звертаючись до суду, просить Суд зобов’язати Відповідача, приєднати до матеріалів справи № 203/1882/23 (провадження № 2/204/2220/23) докази (у вигляді копій відповідних установчих документів) на підтвердження своєї правосуб’єктності (правоздатності, дієздатності і деліктоздатності).

   Саме після дослідження установчих документів, в яких має обов’язково вказуватись юридична адреса юридичної особи, можна буде ствердно заявляти правильність чи неправильність топонімічно-географічної локації юридичного місцезнаходження юридичної адреси Відповідача.  

   Крім того, в своїй ухвалі суддя Чудопалова С. В. вказує невірну юридичну адресу за якою знаходиться і сама юридична особа судової установи з назвою «Красногвардійський районний суд м. Дніпропетровська» (проспект Л. Українки, 77-б), в той час, як в відомостях Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань юридична особа (суб’єкт господарювання), із зазначеною вище назвою і кодом ЄДРПОУ: 02891345, розташована за адресою: проспект Пушкіна, 77-б. 

   В даному контексті слід зауважити, що незаконне перейменування топонімів вже зараз призводить до юридичного колапсу і невизначеності.

   З цього приводу слід зауважити, що незаконне перейменування топонімів населених пунктів та адміністративно-територіальних одиниць відбулося після прийняття неутвореною згідно чинної Конституції України від 28 червня 1996 року (документ: 254к/96-ВР) Верховною (а не Народною) Радою України Закону України від 9 квітня 2015 року № 317-VIII «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», прийнятого неконституційним (пропорційним) складом парламенту.

   Самі ж перейменування відбуваються неутвореними безпосередньо територіальними громадами представницькими органами місцевого самоврядування – перейменованими суб’єктами права Української РСР, зареєстрованими як юридичні особи приватного права (як приватні комерційні фірми) міськими, сільськими і селищними радами, в порушення статті 7 і Розділу ХІ «МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ» Конституції України, статті 7 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та засад Європейської хартії місцевого самоврядування (не через місцеві референдуми). Крім іншого зазначені перейменування топонімів відбуваються у відсутність Закону України «Про нормативно-правові акти України», Закону України «Про адміністративно-територіальний устрій України» (згідно п.13 ч.1 ст.92 КУ), Закону України «Про засади місцевого самоврядування» (згідно п.15 ч.1 ст.92 КУ), Законів України «Про статус столиці України» та «Про спеціальний статус інших міст» (згідно п.16 ч.1 ст.92 КУ), у відсутність Закону України «Про організацію і порядок проведення виборів і референдумів» (згідно п.20 ч.1 ст.92 КУ), Закону України «Про організацію і порядок діяльності Верховної Ради України, статус народних депутатів України», що грубо суперечить основоположним конституційним засадам державотворення та призводить до повалення конституційного ладу Самостійної української держави України.

   Пунктом 3 частини першої статті 43 ЦПК України встановлено, що учасники справи мають право, зокрема, подавати заяви та клопотання, надавати пояснення суду, наводити свої доводи, міркування щодо питань, які виникають під час судового розгляду, і заперечення проти заяв, клопотань, доводів і міркувань інших осіб.

   Частинами 1-4 статті 269 ЦПК України визначено, що суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені в рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки. Питання про внесення виправлень вирішується без повідомлення учасників справи, про що постановляється ухвала. За ініціативою суду питання про внесення виправлень вирішується в судовому засіданні за участю учасників справи, проте їхня неявка не перешкоджає розгляду питання про внесення виправлень. Заява про внесення виправлень розглядається протягом десяти днів після її надходження. Ухвала про внесення виправлень надсилається всім особам, яким видавалося чи надсилалося судове рішення, що містить описки чи арифметичні помилки.

   Враховуючи викладене вище, керуючись п.3 ч.1 ст.43, ч.ч. 1-4 статті 269 ЦПК України, звертаюсь до суду і,

 

ПРОШУ:

 

1.            Виправити допущені в ухвалі судді Красногвардійського районного суду міста Дніпропетровська Чудопалової С. В. від 02.06.2023 (Справа № 203/1882/23; Провадження № 2-во/204/47/23) описки шляхом дублювання в дужках (на вибір) незаконно трансформованої старої на нову назву юридичної адреси і Відповідача, і Суду, до встановлення автентичності юридичної адреси, після отримання і вивчення копій відповідних установчих документів.

 

9 червня 2023 року

З повагою, Позивач:  _________ Олександр Сергійович Філіпенко

Хронологія даного питання: 

В Дніпрі "лютують" терцентри комплектування? Швидка правова допомога вже мчить...

Юлія Щербак: СИНЕЛЬНИКІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ ТЦК та СП. З ким ми маємо справу?

СКАСОВУЄМО ПОСТАНОВУ ВОЄНКОМА

В Дніпрі ТЦК змушує сплатити штраф на рахунок приватної юрособи

ТЦК не є правонаступниками військоматів, адже останні не утворювались відповідно до КУ

СКАСОВУЄМО ПОСТАНОВУ ВОЄНКОМА-ФАНТОМА – відео 2, ухвала і заява

Суддя Черкез визначив ДніпроОТЦК відповідачем у справі про скасування постанови - ухвала

Суддя Черкез скасував постанову недовоєнкома Дніпра - рішення

Запит до ОТЦК та СП Дніпра. Впевнені, що на часі!

Як притягнути ТЦК-ашників до відповідальності? Через моральну і матеріальну! – позов до суду

Не треба експромтом імпровізувати-декомунізувати… Треба, відповідати за скоєне! – заява про виправлення описок в ухвалах судді

А чи належний склад суду в справі по ТЦК та СП Дніпра?

Встановлюємо належний склад суду в справі по ТЦК та СП Дніпра

Встановлення належного відповідача в справі по ТЦК та СП Дніпра

Читайте також: Функції військоматів перебрали на себе приватні, комерційні установи? - документи

Реєстраційна картка ЮО «МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ»

З переляку, здуру, чи по п’яні: що напідписував яник?

Міноборони як суб’єкт господарювання з кодом ЄДРПОУ: 00034022

Знищення незалежності Держави через неконституційні органи влади – документи свідчать

А ВИ ЗНАЛИ, ЩО МІН’ЮСТ БРЕШЕ???

Ще трохи, і я зареєструю свій, приватний суд. А краще - міністерство фінансів)))

Тепер «нацгвардійці» Дніпра попереджені, що вони утворені незаконно - документи

Міністерство охорони здоров’я України, як приватне підприємство – документи

УКРАЇНА більше не корпорація?

Витяг з ЄДРПОУ про ЮО ПОДІЛЬСЬКИЙ РВК станом на 11.01.2023 року

Витяг з ЄДРПОУ про ЮО ДАРНИЦЬКИЙ РТЦК та СП станом на 10.01.2023 року

Закон про кримінальну відповідальність військових - ФІКЦІЯ!!!

ОДНЕ ПИТАННЯ ДО НЕДОВОЄНКОМА

Звернувся із запитом до ТЦК та СП? Отримай повістку)))…

Офіційно - не існує: відомості про Київський міський ТЦК та СП

Висновок Мін’юсту щодо постанови КМУ про ТЦК – «відповідний із зауваженнями в частині невідповідності вимогам нормопроектувальної техніки»

ФОТОКОПІЯ ПОСТАНОВИ КМУ ПРО ТЦК ТА СП НА САЙТІ «БАГНЕТ НАЦІЇ»

Держстат і ЄДРПОУ про Київський обласний військовий комісаріат

В ПОШУКАХ ПРАВОСУБ’ЄКТНОСТІ ТЦК та СП – мулька від КМУ

В ПОШУКАХ ПРАВОСУБ’ЄКТНОСТІ ТЦК та СП – мулька від МІНОБОРОНИ

ПОСТАНОВА КМУ ПРО ПОРЯДОК ВІЙСЬКОВОГО ОБЛІКУ ПРИЗОВНИКІВ, ВІЙСЬКОВОЗОБОВ’ЯЗАНИХ ТА РЕЗЕРВІСТІВ

Волають про спасіння їхніх душ, викрадені ТЦК-ашниками чоловіки. Змушені реагувати…

Уповноважений ВРУ відреагував на дії ТЦК-ашників Дніпра - документ

Про свавілля ТЦК-ашників і правоохоронців у Чернівцях – відео і документи (матеріал оновлюється)

Андрій Карпович про питання правосуб'єктності ТЦК та СП

Військомат… ТЦК… Дивись, не переплутай, Кутузов!

У деяких ТЦК відсутня процесуальна дієздатність – ухвала Верховного Суду

Ще один випадок приховування злочинів ТЦК та СП ЦНАПівцями

Про «родинні зв’язки» МІНОБОРОНИ з ТЦК та СП – витяг з ЄДРПОУ про МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Повертаючись до теми ТЦК і повісток – запити і відповіді

Читайте також: Надзвичайний стан: де-юре, а не де-факто?

Навіщо дублювати укази вже затверджені законами?

Проблеми правового регулювання понять «воєнний стан», «стан війни» та «воєнний час»

Кабмін встановив порядок застосування цивільними особами вогнепальної зброї

Кабмін санкціонував застосування членами добровольчих формувань територіальних громад стрілецької зброї та інших видів озброєння

«Воєнний стан» - панацея від «карантину»?

«Воєнний стан» продовжено іще на 30 діб – відповідний указ і закон

Андрій Карпович про правосуддя в умовах воєнного стану - відео

Тероборона виконуватиме завдання в районах ведення воєнних (бойових) дій

ВРУ вимагає визнати РФ державою-спонсором тероризму

До парламенту внесено проект ЗУ про примусове вилучення об’єктів права власності РФ в Україні

Зеленський запропонував парламенту продовжити строк дії воєнного стану на 90 діб – законопроект № 7389

В Україні строк проведення загальної мобілізації продовжать на 90 діб – законопроект № 7390

Можливо знадобиться «відмахуватись» від знахабнілих комунальників – копії указів про НС і ВС

Реєстраційна картка ЮО «МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ»

Реєстраційна картка ЮО «АДМІНІСТРАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ»

Реєстраційна картка ЮО «ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ»

Юрій Котов: АРМІЯ. ВІДМОВА від служби з переконань - відео

Зеленський не підписував закону про багатонаціональні навчання на території України у 2022 році – відповідь Апарату ВРУ

Про одну "несуттєву" описку в документах державної ваги

Читайте також: Газету «Багнет Нації» зареєстровано – копія свідоцтва

Першу річницю утворення ГО ОПГ «Багнет Нації» відзначили першим випуском власної газети

Збираємо кошти на перший тираж газети «Багнет Нації»

«Екстрений» і «Спеціальний» випуски газети «Багнет Нації»: ми публікуємо те, про що мовчать інші

Приватна «Дніпроміськрада» - рудимент минулого, який знищує наше майбутнє – другий випуск газети «Багнет Нації»

Новий номер газети «Багнет Нації», як додаток до запиту, заяви, клопотання на правоздатність

Збираємо на друк нових випусків газети "Багнет Нації" - оголошення

П’ятий випуск газети «Багнет Нації»

«Картахенський протокол про біобезпеку»: читаємо поміж рядків – шостий випуск газети «Багнет Нації»

Сьомий випуск газети «Багнет Нації» матиме вкладиш у вигляді шаблону заяви про злочин на роботодавця

Катехізис єврея СРСР українською – восьмий випуск газети «Багнет Нації»

«Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ» - дев’ятий випуск газети «Багнет Нації»

КОРОТКО ПРО ОРГАНИ САМООРГАНІЗАЦІЇ НАСЕЛЕННЯ (ОСНи) – десятий випуск газети «Багнет Нації»

Поновлення на роботі за рішенням суду – одинадцятий випуск газети «Багнет Нації»

Продовження теми медичного експерименту в умовах незаконного карантину – дванадцятий випуск газети «Багнет Нації»

ВІДВІД ВСІЄЇ СУДОВОЇ СИСТЕМИ… - тринадцятий випуск газети «Багнет Нації» від 22.02.2022

Публічне сповіщення оферта від Українського Народу до МОЗ України – чотирнадцятий випуск газети «Багнет Нації»

Благодійному друкованому виданню (газеті) «Багнет Нації» півтора роки – п’ятнадцятий випуск

ПРОФЕСІЙНИЙ СУДДЯ – ВИМОГА КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ – шістнадцятий випуск газети «Багнет Нації»

СУД ВСТАНОВЛЕНИЙ ЗАКОНОМ – сімнадцятий випуск газети «Багнет Нації»

ВСІ ВИПУСКИ ГАЗЕТИ

«БАГНЕТ НАЦІЇ»:

газета Багнет нації - Google Drive

Авторський проект Сергія Філіпенка:

а що ж по факту? - випуск 1 (замість Держави - КОРПОРАЦІЯ!)

а що ж по факту? – випуск 2 (замість Конституції - УЗУРПАЦІЯ!)

а що ж по факту? - випуск 3 (замість норм права - юридична КАЗУЇСТИКА!)

а що ж по факту? - випуск 4 (замість держслужбовців - біометрики, апатриди та ЖЗО!)

а що ж по факту? - випуск 5 (замість ПАРЛАМЕНТУ - якась АБРАКАДАБРА!)

а що ж по факту? – випуск 6 (замість НАРДЕПІВ – ПОЛІТПРОЕКТИ!)

а що ж по факту? – випуск 7 (замість юридичної сили НПА – ТУАЛЕТНИЙ ПАПІР!)

а що ж по факту? – випуск 8 (замість ПУБЛІЧНОГО – ПРИВАТНЕ!)

Підтримати правозахисну діяльність і друк благодійного видання (газети) ГО ОПГ «Багнет Нації» можна переказом на картрахунок ПриватБанку № 4731 2196 4570 7633  на ім’я Сергія Філіпенка

Телеграм: https://t.me/bagnetnacii
Фейсбук: https://www.facebook.com/groups/bagnetnacii
Сайт: http://bagnetnacii.blogspot.com

Бастіон: https://bastyon.com/bagnetnacii?fbclid=IwAR1cHy1NB2HPcZVMknoXYVTD19UG106y4tcvsWb0fdZxy_BsqLu9LwCCqAM&fbclid=IwAR1cHy1NB2HPcZVMknoXYVTD19UG106y4tcvsWb0fdZxy_BsqLu9LwCCqAM

 

Справа № 203/1882/23

Провадження № 2-во/204/47/23

КРАСНОГВАРДІЙСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД м. ДНІПРОПЕТРОВСЬКА

49006, м. Дніпро, проспект Л.Українки 77-б тел. (056) 371 27 02, inbox@kg.dp.court.gov.ua

УХВАЛА

02 червня 2023 року Красногвардійський районний суд м. Дніпропетровська в складі:

головуючої судді Чудопалової С.В.

за участю секретаря Корягіної Р.Р.

розглянувши заяву позивача ОСОБА_1 про виправлення описки в ухвалах Красногвардійського районного суду м. Дніпропетровська від 08.05.2023 та 16.05.2023 по цивільній справі за позовною заявою ОСОБА_1 (адреса проживання: АДРЕСА_1) до Дніпропетровського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки (адреса знаходження: вул. С. Бандери, 16, м. Дніпро, 49000) про відшкодування матеріальної та моральної шкоди, завданої незаконними рішеннями посадової особи,-

ВСТАНОВИВ:

Ухвалою Кіровського районного суду м.Дніпропетровська від 12.04.2023 цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до Дніпропетровського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки про відшкодування моральної шкоди, завданої незаконними рішеннями посадової особи передано за підсудністю до Красногвардійського районного суду м. Дніпропетровська 04.05.2023.

Згідно протоколу автоматизованого розподілу судової справи від 04.05.2023 фактично справу передано до мого провадження 05.05.2023. Ухвалою Красногвардійського районного суду м. Дніпропетровська від 08.05.2023 року вказану позовну заяву залишено без руху, на підставі ст. 175-177 ЦПК України.

На виконання ухвали суду,15.05.2023 року позивач надав суду квитанцію про сплату судового збору.

16.05.2023 року Красногвардійським районним судом м. Дніпропетровська винесено ухвалу про відкриття спрощеного позовного провадження по вказаній цивільній справі.

22.05.2023 до суду надійшла заява позивача ОСОБА_1 про виправлення описки в ухвалах суду від 08.05.2023 та 16.05.2023, а саме, невірно вказано назву відповідача.

Згідно ст. 269 ЦПК України суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи правити допущені в рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки. Питання про внесення виправлень вирішується без повідомлення учасників справи, про що постановляється ухвала. За ініціативою суду питання про внесення виправлень вирішується в судовому засіданні за участю учасників справи, проте їхня неявка не перешкоджає розгляду питання про внесення виправлень. Заява про внесення виправлень розглядається протягом десяти днів після її надходження. Ухвала про внесення виправлень надсилається всім особам, яким видавалося чи надсилалося судове рішення, що містить описки чи арифметичні помилки.

Враховуючи, що при виготовлені ухвал суду від 08.05.2023 та 16.05.2023, допущено описку, суд вважає необхідним її виправити.

Керуючись ст.ст. 258-261269352-355 ЦПК України, суд,-

УХВАЛИВ:

Виправити описку по тексту ухвал Красногвардійського районного суду м. Дніпропетровська від 08.05.2023 та 16.05.2023 по цивільній справі № 203/1882/23. Замість помилково зазначеної назви відповідача «Дніпровський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки», зазначити: «Дніпропетровський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки».

На ухвалу суду може бути подана апеляційна скарга протягом п`ятнадцяти днів з дня її складання.

Учасник справи, якому повна ухвала суду не була вручена у день її проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження на рішення суду якщо апеляційна скарга подана протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення йому повного рішення суду.

Строк на апеляційне оскарження може бути також поновлений в разі пропуску з інших поважних причин, крім випадків, зазначених у частині другій статті 358 ЦПК України.

Апеляційна скарга на ухвалу суду подається безпосередньо до Дніпровського апеляційного суду через Красногвардійський районний суд м.Дніпропетровська

Суддя                                                                С.В. Чудопалова


Немає коментарів:

Дописати коментар

Правові гіпотези БАР-гільдії

- Юридична особа публічного права створюється розпорядчим актом Президента України, органу державної влади, органу влади Автономної Республіки Крим або органу місцевого самоврядування. Стаття 81. Цивільного кодексу України -