- Український народ як носій суверенітету і єдине джерело влади може реалізувати своє право визначати конституційний лад в Україні шляхом прийняття Конституції України на всеукраїнському референдумі - з Рішення КСУ № 6-рп/2005 від 05.10.2005. Умисне невиконання службовою особою рішення ЄСПЛ, рішення КСУ та умисне недодержання нею висновку КСУ - карається позбавленням волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років – ч. 4 ст. 382 КК України -

неділя, 5 січня 2020 р.

Обміняй картку раба на паспорт громадянина України - заява

Текст заяви для заміни карти раба на паспорт у вигляді книжечки.
Якщо треба отримати в зв'язку з втратою чи дитині по досягненню 16-и років то пишете, що вимагаєте видати, а не замінити.
Для тих хто не зрозумів - примушення отримувати паспорт раба дитині в 14-ь років, підпадає під злочин за ст. 355 КК України (примушення до дії не передбаченої цивільно правовим законодавством)
.

ЗАЯВА — ВИМОГА
Частиною 2-ю ,статті 92-ї Конституції України (254к/96-ВР), закріплено, що виключно Законами України визначаються громадянство, правосуб'єктність громадян, статус іноземців та осіб без громадянства.
Спеціальним законом яким визначається громадянство України, є Закон України “Про громадянство України”.
Відповідно до статті 5-ї Закону України “Про громадянство України”, 26 червня 1992 року Верховною Радою України було видано постанову
N 2503-XII, якою затверджено Положення про паспорт громадянина України та Положення про паспорт громадянина України для виїзду за кордон.
Статтею 1-ю Положення про паспорт громадянина України, визначено, що Паспорт громадянина України є документом, що посвідчує особу власника та підтверджує громадянство України.
Статтею 3-ю 1-ю Положення про паспорт громадянина України, визначено, що бланки паспортів виготовляються у вигляді паспортної
книжечки або паспортної картки за єдиними зразками, що затверджуються Кабінетом Міністрів України.
Тобто, громадянин України має право отримувати паспорт громадянина України у вигляді книжечки або паспортної картки, на свій власний вибір. Прямої заборони на отримання паспорта громадянина України у вигляді книжечки не передбачено ні Законом України “Про громадянство України” ні Положенням про паспорт громадянина України!!!
Звертаю вашу увагу, що Саксаганський Районний Відділ у м. Кривий Ріг є територіальним підрозділом Головного Управління в Дніпропетровській області Державної Міграційної Служби.
Головне Управління в Дніпропетровській області Державної Міграційної Служби є територіальним підрозділом ДМС ,утвореним постановою Кабінету Міністрів України № 658 від 15 червня 2011 року і діє у відповідності до Типового положення про територіальні органи міністерства та іншого органу виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 563 від 25 травня 2011 року (далі Типове Положення).
Статтею 2-ю Типового Положення ,визначено , що Територіальні органи у своїй діяльності керуються Конституцією (254к/96-ВР) та законами України, указами Президента України, постановами Верховної Ради України, прийнятими відповідно до Конституції та законів України, актами Кабінету Міністрів України, дорученнями Прем'єр-міністра України, наказами міністерства, дорученнями міністра, його першого заступника та заступників, наказами центрального органу виконавчої влади, дорученнями керівника центрального органу виконавчої влади, актами Ради міністрів Автономної Республіки Крим, місцевих держадміністрацій,органів місцевого самоврядування та наказами територіальних органів вищого рівня.
За юридичною силою нормативно — правові акти вказані в статті 2-й Типового положення про територіальні органи міністерства та іншого центрального органу виконавчої влади, в порядку зменшення їх юридичної сили поділяються на:
1). Конституція, конституційні закони.
2). Закони, якими Верховна Рада України дала згоду на обов'язковість дії на території України міжнародних договорів, ухвалених відповідно до Конституції (ратифікаційні закони).
3). Кодифіковані закони (Кодекси, Основи законодавства).
4). Звичайні (ординарні) закони.
5). Постанови Верховної Ради України.
6). Укази Президента України.
7). Постанови Кабінету Міністрів України.
8). Накази, розпорядження, рішення міністерств та інших центральних органів виконавчої влади.
Найвищу юридичну силу має Конституція України (254к/96-ВР) -основний закон громадянського суспільства і держави, який має найвищу юридичну силу, прийнятий народом шляхом референдуму або від його імені парламентом, що регламентує основи суспільного, політичного, економічного життя суспільства, права і свободи громадян, визначає межі здійснення державної влади і слугує юридичною базою всіх національних форм права.
До конституційних законів які мають вищу юридичну силу, зокрема відноситься спеціальний Закон України “Про громадянство України”, так як є законодавчим актом, який виходить із Конституції України (254к/96-ВР) і має за мету конкретизувати основні конституційні положення шляхом регулювання найбільш важливих суспільних відносин в сфері громадянства .
Закон України “Про громадянство України” діє разом з Конституцією України (254к/96-ВР),бо його ухвалення органічно випливає зі змісту Конституції України (254к/96-ВР).
Постанова Верховної Ради України від 26 червня 1992 року N 2503-XII, якою затверджено Положення про паспорт громадянина України та Положення про паспорт громадянина України для виїзду за кордон, також має юридичну юридичну силу вищу ніж постанови Кабінету Міністрів України.
Постанова Кабінету Міністрів України № 302 “Про затвердження зразка бланка, технічного опису та Порядку оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, визнання недійсним та знищення паспорта громадянина України” від 25 березня 2015 року, на яку ви посилаєтесь мотивуючи відмову у видачі паспорта громадянина України у вигляді книжечки, не містить прямої заборони видати мені паспорт громадянина України у вигляді книжечки (зразка 1992 року) і до того ж має найменшу юридичну силу ніж Конституція України (254к/96-ВР), Закон України “Про громадянство України” та Постанова Верховної Ради України від 26 червня 1992 року N 2503-XII, якою затверджено Положення про паспорт громадянина України та Положення про паспорт громадянина України для виїзду за кордон.
На підставі вищевикладеного , керуючись частиною 2-ю ,статті 92-ї Конституції України (254к/96-ВР), статтею 5-ю спеціального Закону України “Про громадянство України”, постановою Верховної Ради України від 26 червня 1992 року N 2503-XII, якою затверджено Положення про паспорт громадянина України та Положення про паспорт громадянина України для виїзду за кордон ,статтею 2-ю Типового положення про територіальні органи міністерства та іншого органу виконавчої влади , затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 563 від 25 травня 2011 року
ВИМАГАЮ:
Здійснити заміну паспортної ID- картки на паспорт громадянина України у вигляді книжечки!!!
Додатки:
1).
Власноручно заповнена Форма № 1.
2).
Дві фотокартки розміром 3,5 х 4,5 см.
3).
Платіжний документ (квитанція)з відміткою банку про сплату державного мита.


Наша концепція: Сьогодні кожен українець має стати адвокатом для себе, і слідчим, прокурором та суддею для системи! - ГО «Багнет Нації»

Наше гасло: «І один у полі воїн, коли поле правове!»

Фінансову підтримку діяльності ГО «Багнет Нації» можна здійснити на картку ПриватБанку 5168 7427 1422 2175 на ім’я Сергій Філіпенко. Дякуємо!


Хроніки юридично-правових баталій на сайті «Багнет Нації»:

Верховний суд не поспішає з роз’ясненнями свого рішення стосовно видачі паспортів зразка 1992 року

Украдене громадянство – наказ МВС

Звертаємось до керівника МВС Авакова

Верховний суд призначив дату засідання щодо роз'яснення постанови Великої Палати від 19 вересня 2018 року

Хроніки «намолювання» перемоги над «біометричним» рабством

Громадянам України: Постанова Верховного суду від 19 вересня 2018 року

В Дніпрі громадяни вимагають поновити роботу паспортних столів – заява до МВС

Громадянам України: Постанова Верховного суду від 19 вересня 2018 року

Громадянам України: Ухвала (1) Верховного суду від 19 вересня 2018 року

Громадянам України: Ухвала (2) Верховного суду від 19 вересня 2018 року

В Дніпрі громадяни вимагають поновити роботу паспортних столів – заява до МВС

Верховний суд «повернув» українцям паспорти-книжечки

Ми – єдине джерело влади!: громадське затримання прокурора-фальсифікатора в Дніпрі – відео

На яку «липу» щодо свого утворення посилається Верховний суд

Не такий він вже й "Верховний" - реєстраційна справа «Верховного суду»

Закон про об’єднання фізосіб, має законну силу тільки для фізосіб

«Дебіометризація»: Верховний суд встановлюватиме наявність реєстрації у структури ГУ ДМС Дніпра і області і їх положень

«Дебіометризація»: Встановити законність нормативних актів - чергова правова «розтяжка» для Верховного суду

На передовій «дебіометризації», або як поставити Верховний суд на правові розтяжки

«Правоустановчі документи» Дніпропетровського окружного адміністративного суду

Документи свідчать: Верховний суд – приватне підприємство

А судді хто?: «суддя» Павловський

Неприхована фальсифікація у відповіді про Верховний суд

Хроніки «біометризації» в наказах МВС України – документи

Жодних документів, а замість печатки - штрих-код: в Новомосковську складено шість заяв про злочин на керівника «міграційної» (відео)

Тепер «нацгвардійці» Дніпра попереджені, що вони утворені незаконно - документи

Іще одну заяву про злочин на Кулябу С. Б. внесуть до ЄРДР

В Дніпрі складена чергова заява про злочин на «суддю» Дурасову

Рятівне коло, для «колегії під слідством» - клопотання про відвід колегії суддів

Відомості про повалення конституційного ладу суддею Павловським внесуть до ЄРДР – ухвала суду

Окружний суд Дніпра визначився із дороговказом для міграційної недослужби – НАЙУХ!

В Дніпрі іще дві заяви про повалення конституційного ладу внесуть до ЄРДР

Ще дві заяви про злочин на «керівника» міграційної Дніпра, внесуть до ЄРДР

Суддя Павловський підтвердив нелегітимність «міграційної» Дніпра, зірвавши судове засідання

В Дніпрі першу заяву про злочин внесуть до ЄРДР – ухвала суду

Ваші персональні дані адмініструватиме приватне підприємство «Документ»

Спростовуючи неспростовне - повалення конституційного ладу і узурпація влади

Апеляційний адмінсуд Дніпра відмовив ДМС у відкритті провадження - ухвала

«Верховний суд»: правоустановчих документів, не виявлено

П’ятниця, 13-те: в Дніпрі відбулося громадське затримання в.о. начальника ДМС області (відео)

В Дніпрі суд зобов’язав уповноважених осіб внести заяву про злочин колегії суддів апеляційного адмінсуду до ЄРДР

В Дніпрі нацгвардійці влаштували втечу злочинцям з місця злочину (відео)

З рішенням суду і виконавчим листом, відвідали міграційну та виконавчу служби Дніпра (відео)

Як особи в мантіях нехтують рішенням Конституційного суду (відео)

Заява про злочин на колегію апеляційного адмінсуду Дніпра (відео)

Поцікався правосуб’єктністю Верховного суду – шаблон запиту

Не громадяни, а фізособи: Верховний суд визначив долю українців

Дніпро: як суд намагався «підмахувати» міграційній (відео)

Відео з Верховного суду від 19.03.2018

Діючий Кабмін УРСР оголосив війну Громадянам України

Суд зупинив апеляційне провадження по справі Акулових щодо видачі паспорта-книжечки

Є чітка вказівка – всі прямують до електронно-біометричного концтабору!

Трохи з історії хвороби Апеляційного адмінсуду Дніпра

В Дніпрі набуло законної сили рішення суду щодо видачі громадянам «традиційних» паспортів

«Типово-зразкова» судова вистава у виконанні приватного Верховного суду

Дніпро: апеляційне судилище в «біометричній» справі Акулових

Правозахисники Дніпра підтримали «антибіометричний» пікет біля ДніпроОДА (відео і фото)


Конституційна вісь Львів-Дніпро: «біометричного» концтабору, не буде!

Верховний суд, як вінець узурпації влади в Україні

Як підзаробити на «біометризації»?

ГУ ДМС в Дніпрі – резидент іноземної розвідки, чи гібрид неконституційної системи?

Очна ставка в ГУ ДМС Дніпра: а далі – персональна, кримінальна відповідальність!

Фіговий листок ДМС Дніпра – відео і відповіді на запити

Хроніки Геноциду в матеріалах реєстраційної справи недержавної міграційної служби – документи свідчать

Закон про демреєстр ухвалено з грубими порушеннями Регламенту – документи свідчать

Заява Громадян щодо невизнання рішень недержавного «Верховного суду»

Біометризація «Іменем України» або теорія права вища за Конституцію

Примара верховенства права в створених недержавними «Верховних судах»

Порядок обробки персональних даних - роз'яснення Уповноваженого ВР з прав людини

Як одна «рука» внутрішнього окупанта свою іншу «руку миє»

Дніпро: «біометризація» зі шкільної скам’ї від мера Філатова?

Колективна перемога над «біометризацією поголів’я» в Дніпрі

Детально про знаряддя біометризації – інструкції, сертифікати, ліцензії, акти прийому/передачі тощо

Чи можна вважати паспорт громадянина України дійсним, якщо…

СБУ «на олівець» - реєстраційна справа окружного адмінсуду Дніпра

Приватна міграційна у Дніпрі надала відповідь на запит

В Дніпрі суд зобов’язав ДМС видати Людині паспорт в формі книжечки

СБУ «на олівець» - реєстраційна справа неДержавної міграційної служби в Дніпропетровській області

Верховний суд України – неконституційна установа

«Біометрична» справа Акулових в Дніпрі: перша перемога (постанова + відео і фото)

Застосування заборони щодо використання персональних даних фейковими комунальними підприємствами (оновлюється)

«Бідні, бо дурні!» - нам відповіла Недержавна міграційна служба (відповіді на запити)

Виконавчий комітет ДМР – неконституційний орган (документи свідчать)

Дніпропетровська міська рада – неконституційний орган (документи свідчать)

Голова апеляційного адмінсуду Дніпра підтвердив свої повноваження але залишились питання до установи, яку він очолює

В Дніпрі біометричне рабство оформлюють неіснуючі відділи міграційної служби (відео)

Апеляційний адмінсуд відповів на запит (документ)

Система в ступорі, або чому Верховний Суд не став звертатися в КСУ по рішенню щодо паспортної революції

Паспорт Громадянина України? – Йди і отримуй! – ухвала ВП ВС від 27.02.2019 (повна версія)

Заява про обмін ID-карти на паспорт громадянина

Дніпро: перша заява про злочин щодо невиконання рішення Верховного суду стосовно видачі паспорта громадянина України

Перший пішов!: в Україні за два останніх роки видано перший паспорт у формі книжечки

Міняємо ID-картку на паспорт громадянина України – ухвала ТОАС


Отримати, обміняти, поновити паспорт громадянина у вигляді книжечки – унікальний досвід «Багнет Нації»


4 коментарі:

 1. А як бути що до Біометрики закордонного паспорту?

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. ЗАКОНИ МАЮТЬ БУТИ ЗВАЖЕНІ ПЕРЕВІРЕНІ У в. р. ЮРИДИЧНО-АНАЛІТИЧНИМ-НАУКОВО-ЕКСПЕРТНИМ УПРАВЛІННЯМ СТВОРЕНИМ З НАУКОВЦІВ-ЕКСПЕРТІВ МІЖНАРОДНОГО ПРАВА, А НЕ З УКРАЇНСЬКИХ ФАЛЬШУВАЛЬНИКІВ = КИДАЛОВА+ПОРТНОГО. УКРАЇНА ВИТРАЧАЄ МІЛЬЙОНИ ГРИВЕНЬ НА РЕКОМЕНДОВАНИХ НЕДОУМКІВ ПРАВА, А Т.З. ПРЕЗИДЕНТИ ПІДПСУЮТЬ ПРОГОЛОСОВАНІ ПРДАЖНИМИ депутатами В.Р. ДОГОВОРНЯКИ, НА ВЛАСНЕ ДОВІЧНЕ БЛАГОПОЛУЧЧЯ.ТОМУ У НАС КЕРУЄ ВСІМ І ВСЯ ФСБ росії В ОСОБАХ = КРАВЧУКА+КУЧМИ+ЮЩЕНКА+ЯНУКОВИЧА+ПОРОШЕНКА+ЗЕЛЕНСЬКОГО+ЄРМАКА...

   Видалити
  2. Здравствуйте, помогите пожалуйста с водительским правам.Можно ли получить по Закону старые права ламинирование или розового цвета где нету таких подводных камней и заморочек
   Чтобы вообще id-права не получать, а какие-то другие. Это как с биометрическим паспортом удалось отстоять свои права
   Помогите пожалуйста

   Видалити
 2. Доброго дня.
  Підскпжіть чи потрібно платити мито при пожанні до суду про заміну картки на паспорт-книжечку - дякую

  ВідповістиВидалити

Правові гіпотези БАР-гільдії

- Юридична особа публічного права створюється розпорядчим актом Президента України, органу державної влади, органу влади Автономної Республіки Крим або органу місцевого самоврядування. Стаття 81. Цивільного кодексу України -